PHYTOMER 

 

Přírodní francouzská špičková kosmetika s vysokým efektem, která je průkopníkem v mořské biotechnologii.

Phytomer překračuje hranice tradiční kosmetiky jedinečnými procedurami a přináši to nejlepší z moře pro krásnou a zdravou pleť.

 

   

Se značkou PHYTOMER si vybíráte bezpečnou a vysoce efektivní kosmetiku. PHYTOMER nejsou jen výjimečné produkty, jsou to také jedinečné procedury  s maximálními relaxačními účinky.

PHYTOMER  se vyznačuje bezpečnou a vysokou efektivitou, přináší to nejlepší ze zázračného bohatství moře pro kohokoliv, ať už je kdekoliv. Každý může mít krásnou a zdravou pleť.

“V PHYTOMERu věříme v moře a sílu jeho přírodních účinných složek. Věříme, že bezpečnost a vysoká účinnost mohou jít ruku v ruce. Taková kvalita je nejen naše povinnost, ale také výzva.”

PHYTOMER vyniká originálními produkty, které den za dnem odhalují krásu tváře a těla. Každý z nich se skládá z těch nejúčinnějších aktivních mořských látek a Vaše pokožka se stane krásnější.

Společnost PHYTOMER je průkopníkem v oblasti mořské biotechnologie a vytvářejí tak ty nejčistší a nejúčinnější aktivní mořské látky. S nadšením vytváří inovativní produkty, aby dosáhli rekordní účinnosti.

 

Phytomer Phytomer Phytomer Phytomer

O PHYTOMERU

Výroba je ve francouzském Saint-Malo v Bretani a působí s trvalým ohledem na ochranu životního prostředí. Značka PHYTOMER  je průkopníkem v kultuře odpovědné za ochranu moře a jeho úžasné biologické rozmanitosti. Využívají zcela nové programy kultivace řas, které jsou udržitelné a pomáhají obnovit druhy ohrožené vyhynutím.

PHYTOMER je jedinou společností na světě, která v péči o pleť disponuje mořskou biotechnologií, kde využívá mořských mikroorganizmů pro vývoj nových přírodních aktivních přísad.

Tato nová vyspělá biochemie odvozená z farmaceutického průmyslu a zdravotnictví přináší stále účinnější a smyslnější formule se sníženým dopadem na životní prostředí. 

Vytvářejí tak ty nejčistší a nejúčinnější aktivní mořské látkyTato vědecká činnost je zárukou výjimečné účinnosti a mimořádného pocitu.

V každém kroku výroby prosazují ekologicky zodpovědný přístup. Používají obnovitelné zdroje, využívají filtračních zahrady k čištění odpadních vod a aplikují systém inteligentní recyklace surovin. . . protože ochrana moře je pro nás srdeční záležitostí.

  

Kosmetické ošetření Phytomer Kosmetické ošetření Phytomer Kosmetické ošetření Phytomer Kosmetické ošetření Phytomer

             

CENÍK OŠETŘENÍ

  
TYPY OŠETŘENÍ

EXTENDED YOUTH - PROTIVRÁSKOVÉ A LIFTINGOVÉ OŠETŘENÍ

Účinné ošetření pro omlazení a restrukturalizaci pleti a vyplnění vrásek. Hloubka vrásek se snižuje, jejich počet se redukuje, pokožka je až 5krát pevnější, pleť je zářivější.

1390 Kč

HYDRA ORIGINAL - INTENZIVNÍ HYDRATAČNÍ OŠETŘENÍ S ORGANICKÝMI ŘASAMI 

Pomozte vaší pleti obnovit její původní úroveň hydratace. Ošetření kombinuje vysoce účinné mořské aktivní ingredience a relaxační obličejovou masáž a zanechává tak pleť vyživenou, revitalizovanou a jasnější než kdy dříve.

1200 Kč

DOUCEUR MARINE - KOMFORTNÍ ZKLIDŇUJÍCÍ OŠETŘENÍ PRO CITLIVOU PLEŤ

Zklidňující péče pro zjemnění pokožky a zlepšení ochrany u citlivé pleti nebo pleti se sklonem k zarudnutí. Působí proti podráždění, snižuje pocity napětí, působí proti zarudnutí, malé nežádoucí žilky jsou méně viditelné. Pokožka je vyhlazená a chráněná před environmentálním stresem.

1250 Kč

CITY LIFE - OSVĚŽUJÍCÍ A DETOXIKAČNÍ OŠETŘENÍ

Ošetření zaměřené na městskou pleť, pleť trpící stresem ze životního stylu a prostředí - dehydratací, tmavými skvrnami, unavenou a povadlou pleť s otoky a kruhy pod očima. Po ošetření je pleť zdravější, svěží a rozjasněná.

1250 Kč 

CYFOLIA - 100% BIO ORGANIC - OKAMŽITÁ HYDRATACE, VYPNUTÍ A ROZJASNĚNÍ PLETI

Jedinečná kombinace organických produktů a wellness rituálu pro rozjasnění, hydrataci a konturování obličeje. Při ošetření jsou použity organické Ecocert certifikované produkty. K rozjasnění pleti dojde pomocí organické řasy Cyfolia algae. 100% přírodní vůně.

1250 Kč 

ACNIPUR - OŠETŘENÍ PRO PROBLEMATICKOU A AKNÓZNÍ PLEŤ 

Čisticí a zmatňující obličejová péče, která je prokazatelně účinná v boji proti akné, zanechává pleť viditelně zdravější, svěžejší a čistější. Redukuje nedostatky pleti, uvolňuje ucpané póry a reguluje nadbytečný kožní maz. Acnipur má silné antibakteriální účinky.
* Ošetření zahrnuje odlíčení, hloubkové čištění pleti včetně čištění ultrazvukovým peelingem, dezinefekce pleti pomocí DERMAHIGH - ozonizérem + zapravení aktivních látek, úprava obočí.
1100 Kč

EYE PERFECTION - ROZJASŇUJÍCÍ, ZKLIDŇUJÍCÍ OŠETŘENÍ OČNÍHO OKOLÍ

Rozjasňující a vyhlazující ošetření očí pro mladistvou jiskrou. Vyhlazuje oční oblast, redukuje otoky a tmavé kruhy. Ošetření očního okolí obsahuje speciální masáž pro krásné a rozjasněné oči. 
700 Kč
     

Každé ošetření začína uvítacím relaxačním rituálem, zahrnuje odlíčení, exfoliaci, úpravu+barvení obočí, čištění pleti včetně čištění ultrazvukovým peelingem, masáž obličeje a dekoltu dle typu ošetření, masku na obličej a rty, masáž rukou a závěrečné ošetření pleti.

  

 

Aby tato péče měla smysl, doporučíme Vám také produkty na domácí péči, které navážou na kosmetické ošetření.

Pro maximální efekt nestačí jen návštěva kosmetiky jednou za měsíc, ale je to především cílená péče každý den, kterou věnujete sami sobě.

PHYTOMER Vám poskytne cílenou péči pro Váš typ pleti, kterou Vám doporučíme a tím získáte větší a rychlejší účinek.

  

 

Kosmeticky salon Manelo 2

Aktuality

AKTUALITY

Cyfolia sada.jpg

BIO ORGANICKÉ OŠETŘENÍ CYFOLIA 

    S příchodem jara si dopřejte ošetření, které dodá vaší pleti okamžitou hydrataci, vypnutí a rozjasnění.

 Více

Gelové nehty nohy.jpg

LETNÍ PÉČE O NOHY

   Dopřejte svým nohám letní péči.

Pedikúru + Gel lak

 Více

malibuc2.jpg

MALIBU C 

Hloubkové čištění vlasů, které odstraňuje nánosy minerálů a chemických přísad 

Více

Chcete se objednat?

   CHCETE SE OBJEDNAT?

  

  

  Zavolejte na číslo  +420 608 772 677 a zamluvte si volný termín.

 

                  Další kontakty pro objednání:                  

 Manikúra telefon.jpg +420 603 935 080  
Pedikúra telefon.jpg +420 778 017 393
Kadeřnictví telefon.jpg +420 737 460 223

 Kontaktujte nás