DERMAHIGH

 – ozonizér (high frekvence) s plazmou a elektoporací

Přístrojová ošetření zvyšují efektivitu kosmetických ošetření a znásobují účinky kosmetických produktů a pronikání aktivních látek do pokožky.

 

Ozonizér je přístroj, který je jedním z nejlepších přístrojů pro dezinfekci a zklidněni pleti a současně stahuje kapiláry. Přístroj je vhodný pro dezinfekci, zklidněni, stimulaci a také pro penetraci aktivní látky.

Přístroj je kombinací ozonizéru, plazmy a elektroporace. Díky této unikátní kombinaci několika technologií a působení argonu a neonu má výrazné efekty na pleti, zejména pro desinfekci pleti, penetraci aktivních látek a lifing. Zajišťuje stabilizaci, zklidnění a posílení pleti.

Unikátní kombinace nejvýkonnějších penetračních a stimulačních technik poskytuj intenzivní ošetření. Aktivní působení skladby neonu a argonu dochází k účinnosti vyšší o 250 % než během klasického kosmetického ošetření.

Díky této unikátní kombinaci několika technologií má výrazné efekty na pleti, zejména pro desinfekci pleti, penetraci aktivních látek a lifting. Zajišťuje stabilizaci, zklidnění a posílení pleti
  

Indikace:

  • pro dezinfekci pleti a oživení pojivové tkáně (po ošetření akné, hloubkovém čištění pleti a invazivních technikách)
  • příznivě stimuluje elastické struktury
  • zrychluje regeneraci pleti
  • zajišťuje hloubkovou penetraci (intenzivní vstřebání aktivních látek díky intenzivnímu napojení molekul aktivní látky)
  • zvyšuje mikrocirkulaci, což vede ke zlepšení lokálního zásobení kůže
  • zabraňuje znečištění póru
  • předchází tvorbě komedomů

 

Přístroj se používá k hloubkové stimulaci a zapracování aktivních látek, sér, masek.

Vysoká frekvence produkuje vysokovibrační vlnění, které se dostává do pleti skleněným (elektroporačním) nástavcem. Uvnitř elektroporačního nástavce se nachází 2 plyny neon a argon. Vyskokovibrační vlnění se transformuje v teplo a produkuje ozón, který má výrazné sterilizační a dezinfekční účinky.

Plazmové toky blahodárně působí na pokožku těla i obličeje. Navrací kůži její kompaktnost, vyrovnávají její pružnost, úspěšně podporují mikrocirkulaci, zabezpečují vhodné okysličení, stimulují a zlepšují elasticitu kůže, odplavení škodlivých látek. Plazma je vhodnou volbou pro boj s vráskami, akné a problematickou pletí. Úspěšně se aplikuje na problémy s mastnou pletí, pro zlepšení hydratace pleti a na zmírnění mimických a hlubokých vrásek. Plazma generuje vysoké elektrické pole a tím aktivuje proces exfoliace povrchové kůže. Tento mechanismus podporuje okysličení a hydrataci pokožky, která je pak jemná a kompaktní.

 

*Ošetření DERMHIGH je součástí kosmetického ošetření

Aktuality

NOVINKY

67412296_1066383636888185_5724883147175231488_n.jpg

FLORASKIN

Květinové ošetření z řady Fleur´s 

 

 Více

pedikúra

PÉČE O NOHY  

Dopřejte svým nohám nejen relaxaci,

ale i profesionální péči.

 Více

PaulMitchell_CleanBeauty_Cover.webp

SCALP THERAPY 

Nová řada vlasové péče

pro citlivou pokožku hlavy 

Více

Chcete se objednat?

   CHCETE SE OBJEDNAT?

  

  

  Zavolejte na číslo  +420 608 772 677 a zamluvte si volný termín.

 

                  Další kontakty pro objednání:                  

 Manikúra telefon.jpg +420 603 935 080  
Pedikúra telefon.jpg +420 778 017 393
Kadeřnictví telefon.jpg +420 737 460 223

         Kontaktujte nás