OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

 DERMAHIGH

 – ozonizér (high frekvence) s plazmou a elektoporací

Přístrojová ošetření zvyšují efektivitu kosmetických ošetření a znásobují účinky kosmetických produktů a pronikání aktivních látek do pokožky.

 

Ozonizér je přístroj, který je jedním z nejlepších přístrojů pro dezinfekci a zklidněni pleti a současně stahuje kapiláry. Přístroj je vhodný pro dezinfekci, zklidněni, stimulaci a také pro penetraci aktivní látky.

Přístroj je kombinací ozonizéru, plazmy a elektroporace. Díky této unikátní kombinaci několika technologií a působení argonu a neonu má výrazné efekty na pleti, zejména pro desinfekci pleti, penetraci aktivních látek a lifing. Zajišťuje stabilizaci, zklidnění a posílení pleti.

Unikátní kombinace nejvýkonnějších penetračních a stimulačních technik poskytuj intenzivní ošetření. Aktivní působení skladby neonu a argonu dochází k účinnosti vyšší o 250 % než během klasického kosmetického ošetření.

Díky této unikátní kombinaci několika technologií má výrazné efekty na pleti, zejména pro desinfekci pleti, penetraci aktivních látek a lifting. Zajišťuje stabilizaci, zklidnění a posílení pleti
  

Indikace:

  • pro dezinfekci pleti a oživení pojivové tkáně (po ošetření akné, hloubkovém čištění pleti a invazivních technikách)
  • příznivě stimuluje elastické struktury
  • zrychluje regeneraci pleti
  • zajišťuje hloubkovou penetraci (intenzivní vstřebání aktivních látek díky intenzivnímu napojení molekul aktivní látky)
  • zvyšuje mikrocirkulaci, což vede ke zlepšení lokálního zásobení kůže
  • zabraňuje znečištění póru
  • předchází tvorbě komedomů

 

Přístroj se používá k hloubkové stimulaci a zapracování aktivních látek, sér, masek.

Vysoká frekvence produkuje vysokovibrační vlnění, které se dostává do pleti skleněným (elektroporačním) nástavcem. Uvnitř elektroporačního nástavce se nachází 2 plyny neon a argon. Vyskokovibrační vlnění se transformuje v teplo a produkuje ozón, který má výrazné sterilizační a dezinfekční účinky.

Plazmové toky blahodárně působí na pokožku těla i obličeje. Navrací kůži její kompaktnost, vyrovnávají její pružnost, úspěšně podporují mikrocirkulaci, zabezpečují vhodné okysličení, stimulují a zlepšují elasticitu kůže, odplavení škodlivých látek. Plazma je vhodnou volbou pro boj s vráskami, akné a problematickou pletí. Úspěšně se aplikuje na problémy s mastnou pletí, pro zlepšení hydratace pleti a na zmírnění mimických a hlubokých vrásek. Plazma generuje vysoké elektrické pole a tím aktivuje proces exfoliace povrchové kůže. Tento mechanismus podporuje okysličení a hydrataci pokožky, která je pak jemná a kompaktní.

 

*Ošetření DERMHIGH je součástí kosmetického ošetření

Novinky

NOVINKY

Phytomer

Ošetření PHYTOMER

Nová kosmetická značka v našem salonu.

 

Více

Dermahigh

DERMAHIGH

V rámci kosmetického ošetření nově používáme přístroj DERMAHIGH

Více

Kadeřnictví

PAUL MITCHELL

Další přírůstek v našem salonu je nová značka vlasové kosmetiky PAUL MITCHELL 

Více

Chcete se objednat?

CHCETE SE OBJEDNAT?

 

Klienti provozoven péče o tělo musí mít PCR nebo antigenní testy z odběrových míst (může být i od zaměstnavatele, pokud byl test udělán zdravotníkem). Antigenní test platí 72 hodin od odběru, PCR test 7 dní od odběru (samotest není povolen). Výjimku budou mít osoby 90 dní po prodělaném onemocnění Covid 19 nebo jsou 14 dní po očkování druhé dávky, musí se prokázat potvrzením.

 

  Zavolejte na číslo  +420 608 772 677 a zamluvte si volný termín.

 Další kontakty pro objednání:                  

Manikúra telefon.jpg +420 603 935 080
Pedikúra telefon.jpg +420 778 017 393
Kadeřnictví telefon.jpg +420 737 460 223

                                                                                         Kontaktujte nás