OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

 Paul Mitchell

Kultovní značka z USA přesvědčuje prvotřídními produkty obsahujícími přírodní látky, přičemž nabízí ještě něco navíc:

kadeřnickou exkluzivitu, sociální angažovanost, ochranu zvířat a životního prostředí.

 

 

V našem salonu Vám kadeřnice nabídnou profesionální péči o Vaše vlasy dle současných trendů a aktuálních módních stylů. Na míru Vašim vlasům vytvoří melíry, ombré nebo jen nenápadný přeliv, a střih zvolí tak, aby vám slušel. Pracují s nejmodernějšími technologiemi ve vlasové kosmetice. Naše kadeřnictví nabízí klasické služby jako stříhání, barvení, melírování či foukanou pro krátké, polodlouhé i dlouhé vlasy. 

Pracují pouze se špičkovou profesionální vlasovou kosmetikou PAUL MITCHELL.

Produkty Paul Mitchell v sobě spojují nejmodernější a nejprogresivnější technologie se silou přírodních složek. Všechny jejich přípravky jsou vyrobené na přírodní bázi a obsahují účinné látky jako tea tree, divoký zázvor či marulový olej.

Paul Mitchell® má ve svém portfoliu kompletní řady pečujících a stylingových přípravků pro různé typy vlasů. Výrobky této značky využívají kadeřnická studia po celém světě, benefity této vlasové péče však můžete otestovat i vy v pohodlí domova. Rozhodnete-li se pro Paul Mitchell®, získáte víc než jen kvalitní výrobek. Současně podporujete značku, pro kterou je sociální angažovanost srdeční záležitostí. 

Chce to změnu? Menší úpravu, či radu?

Před každým úkonem v kadeřnictví Vás čeká konzultace, kdy Vám kadeřnice poradí, jaký střih se hodí k Vašemu typu obličeje a co by Vám nejvíce slušelo. 

  Vlasová kosmetika Paul Mitchell Vlasová kosmetika Paul Mitchell Vlasová kosmetika Paul Mitchell Vlasová kosmetika Paul Mitchell

PAUL MITCHELL:

Společnost John Paul Mitchell Systems byla založena v roce 1980 vizionářem Johnem Paulem DeJoriou a kadeřnickou superstar Paulem Mitchellem. Produkty Paul Mitchell v sobě spojují nejmodernější a nejprogresivnější technologie se silou přírodních složek. Jako první kosmetická firma se postavili proti testování na zvířatech a splňují nejpřísnější standardy etického spotřebitelství.

“Nám v Paul Mitchell zkrátka nestačí jenom přinášet nejvyšší možnou kvalitu profesionální péče o vlasy, my jsme se zároveň naprosto oddali myšlence na lepší a krásnější svět, ať už sázíme stromy, chráníme zvířata nebo přírodní zdroje.”

Vlasová kosmetika Paul Mitchell Vlasová kosmetika Paul Mitchell Vlasová kosmetika Paul Mitchell Vlasová kosmetika Paul Mitchell Vlasová kosmetika Paul Mitchell

         CENÍK OŠETŘENÍ

  

Dámské kadeřnictví
Střih od     600 Kč
Foukaná od     450 Kč
Barvení, přeliv od   1200 Kč
Melír od   1400 Kč
Balayage, ombré, contouring  (dle náročnosti a spotřeby materiálu) od   2400 Kč
Společenský účes od     550 Kč
Svatební účes - zahrnuje zkoušku od   2000 Kč
Pánské kadeřnictví
Střih 350 Kč
Dětské kadeřnictví
Střih ( do 12 let ) od     200 Kč
Doplňkové služby
Střih ofina 70 Kč
Ampule (hloubková péče) 150 Kč

* Konečná cena se odvíjí od času, náročnosti úkonu, spotřebě materiálu a délky vlasů

 

Kosmeticky salon Manelo 3

Novinky

NOVINKY

vánoční balíčky.jpg

VÁNOČNÍ BALÍČKY

Vánoční dárkové balíčky pro vaše blízké.

 

Více

Dermahigh

DERMAHIGH

V rámci kosmetického ošetření nově používáme přístroj DERMAHIGH

Více

Kadeřnictví

PAUL MITCHELL

Další přírůstek v našem salonu je nová značka vlasové kosmetiky PAUL MITCHELL 

Více

Chcete se objednat?

CHCETE SE OBJEDNAT?

  

Klienti provozoven péče o tělo musí mít 22.11. 2021 pro vstup do provozovny očkování, nebo potvrzení, že prodělali onemocnění covid -19 před méně než 180 dny. Negativním výsledkem RT-PCR testu se budou moci prokázat pouze předem specifikované skupiny, které mají výjimku: osoby mladší 18 let, osoby, které se nemohou ze zdravotních důvodů nechat očkovat, osoby, které jsou v procesu očkování (neuplynula doba 14 dnů od poslední dávky obdržené vakcíny).

   

  Zavolejte na číslo  +420 608 772 677 a zamluvte si volný termín.

 Další kontakty pro objednání:                  

Manikúra telefon.jpg +420 603 935 080                                                
Pedikúra telefon.jpg +420 778 017 393
Kadeřnictví telefon.jpg +420 737 460 223

                                                                                         Kontaktujte nás