VIE COLLECTION

  

Vie Collection se inspiruje estetickou dermatologií a ve spolupráci s lékaři estetické medicíny vytvořila nabídku profesionálních

ošetření a také produktů pro domácí péči s klinicky prokázanými výsledky proti stárnutí pleti.

 

 Vie Collection je kosmeceutická profesionální značka, která pochází ze skupiny značek Phytomer. 

 

  

 Vie Collection je sesterská značka našeho oblíbeného Phytomeru. Vie Collection je kosmeceutická značka, která nabízí vysoce koncetrované produkty na ošetření a domácí péči. Založil ji v roce 2000 Antoine Gédouin, ředitel skupiny Phytomer a vizionář v oblasti profesionálních estetických procedur. Aby mohl realizovat svou kosmeceutickou vizi sdružil A. Gédouin tým třiceti vědců specializovaných na biologii, dermatologii a kosmetologii. Společně využívají ty nejúčinnější a nejinovativnější ingredience v boji proti stárnutí pleti.

 

   

Vie Collection

Vie Ccollection Vie Collection Vie Collection

 

Aby mohli svou kosmecetickou vizi posouvat stále dál, pracuje Vie Collection ruku v ruce s estetickým lékařem. Výsledkem je, že produkty a ošetření Vie Collection zaujímají pozici vedle lékařských estetických zákroků a neustále se jimi inspirují. Produkty Vie Collection nabízejí alternativu nebo doplněk k zákrokům estetické medicíny a pomáhají účinně napravovat všechny viditelné známky stárnutí pokožky.

Všechny ingredience a složení produktů vyvinuté vědci Vie Collection prochází pokročilým klinickým testováním, aby mohla být měřena efektivita. Kromě odborného posouzení konzultujícím estetickým lékařem podléhají studiím in vivo a in vitro vedených nezávislými laboratořemi. Spojením odborných metod a účinných látek pocházejících z estetické medicíny, vznikly špičkové produkty a ošetření s cílem zamezit výskytu známek stárnutí pleti.

 

Kosmetické ošetření Vie Collection Kosmetické ošetření Vie Collection Kosmetické ošetření Vie Collection Kosmetické ošetření Vie Collection

  

CENÍK OŠETŘENÍ

  

TYPY OŠETŘENÍ

PRO-COLLAGEN - INTENZIVNÍ LIFTINGOVÁ, VYHLAZUJÍCÍ A ZHUTŇUJÍCÍ PÉČE

Intenzivní liftingové ošetření s vysoce koncentrovanými produkty pro zpevnění kontur obličeje. Ošetření je vhodné pro pleť, která ztrácí pružnost a pevnost. Ošetření působí na stimulaci dermálních fibroblastů k produkci kolagenu.

1650 Kč

MESOFORCE - REVITALIZAČNÍ VYŽIVUJÍCÍ OŠETŘENÍ, HYDRATACE

Ošetření inspirované mezoterapií pro kompletní revitalizaci podle momentálních potřeb pokožky a také proti známkám stárnutí. Stimuluje hydrataci a oživuje unavenou pleť.

1650 Kč

RETINOPUR 30% - ZACÍLENO NA NEDOKONALOSTI ZRALÉ PLETI

Ošetření zaměřené na zralou kombinovanou a mastnou pleť. Intenzivní peeling s kyselinami AHA-BHA,  které vyhlazují pokožku a zbavují ji nedokonalostí.
* ošetření neobsahuje kosmetickou masáž
1350 Kč

  

Vie Collection disponuje těmi nejúčinnějšími kosmeceutickými ingrediencemi proti stárnutí pleti jako jsou: kyselina hyaluronová, kyselina glykolová, vitamín C, B5, E, EGF-Like peptid, Botox-Like peptid, Pro-Collagen peptidy, DC- peptid, Glabridin.

Více informací o používaných účinných látkách se dozvíte zde

 

 

Aby tato péče měla smysl, doporučíme Vám také produkty na domácí péči, které navážou na kosmetické ošetření.

Pro maximální efekt nestačí jen návštěva kosmetiky jednou za měsíc, ale je to především cílená péče každý den, kterou věnujete sami sobě.

VIE COLLECTION Vám poskytne cílenou péči pro Váš typ pleti, kterou Vám doporučíme a tím získáte větší a rychlejší účinek.

   

Kosmeticky salon Manelo 2

Aktuality

NOVINKY

67412296_1066383636888185_5724883147175231488_n.jpg

FLORASKIN

Květinové ošetření z řady Fleur´s

 

 Více

h2_storm1-db62oo.jpg

VODÍKOVÁ PEDIKÚRA   

 Vodíková pedikúra má blahodárné

a antioxidační účinky 

 Více

PaulMitchell_CleanBeauty_Cover.webp

SCALP THERAPY 

Nová řada vlasové péče

pro citlivou pokožku hlavy  

Více

Chcete se objednat?

   CHCETE SE OBJEDNAT?

  

  

  Zavolejte na číslo  +420 608 772 677 a zamluvte si volný termín.

 

                  Další kontakty pro objednání:                  

 Manikúra telefon.jpg +420 603 935 080  
Pedikúra telefon.jpg +420 778 017 393
Kadeřnictví telefon.jpg +420 737 460 223

         Kontaktujte nás