VIE COLLECTION

  

Vie Collection se inspiruje estetickou dermatologií a ve spolupráci s lékaři estetické medicíny vytvořila nabídku profesionálních

ošetření a také produktů pro domácí péči s klinicky prokázanými výsledky proti stárnutí pleti.

 

 Vie Collection je kosmeceutická profesionální značka, která pochází ze skupiny značek Phytomer. 

 

  

 Vie Collection je sesterská značka našeho oblíbeného Phytomeru. Vie Collection je kosmeceutická značka, která nabízí vysoce koncetrované produkty na ošetření a domácí péči. Založil ji v roce 2000 Antoine Gédouin, ředitel skupiny Phytomer a vizionář v oblasti profesionálních estetických procedur. Aby mohl realizovat svou kosmeceutickou vizi sdružil A. Gédouin tým třiceti vědců specializovaných na biologii, dermatologii a kosmetologii. Společně využívají ty nejúčinnější a nejinovativnější ingredience v boji proti stárnutí pleti.

 

   

Vie Collection

Vie Ccollection Vie Collection Vie Collection

 

Aby mohli svou kosmecetickou vizi posouvat stále dál, pracuje Vie Collection ruku v ruce s estetickým lékařem. Výsledkem je, že produkty a ošetření Vie Collection zaujímají pozici vedle lékařských estetických zákroků a neustále se jimi inspirují. Produkty Vie Collection nabízejí alternativu nebo doplněk k zákrokům estetické medicíny a pomáhají účinně napravovat všechny viditelné známky stárnutí pokožky.

Všechny ingredience a složení produktů vyvinuté vědci Vie Collection prochází pokročilým klinickým testováním, aby mohla být měřena efektivita. Kromě odborného posouzení konzultujícím estetickým lékařem podléhají studiím in vivo a in vitro vedených nezávislými laboratořemi. Spojením odborných metod a účinných látek pocházejících z estetické medicíny, vznikly špičkové produkty a ošetření s cílem zamezit výskytu známek stárnutí pleti.

 

Kosmetické ošetření Vie Collection Kosmetické ošetření Vie Collection Kosmetické ošetření Vie Collection Kosmetické ošetření Vie Collection

  

CENÍK OŠETŘENÍ

  

TYPY OŠETŘENÍ

PRO-COLLAGEN - INTENZIVNÍ LIFTINGOVÁ VYHLAZUJÍCÍ A ZHUTŇUJÍCÍ PÉČE

Intenzivní liftingové ošetření s vysoce koncentrovanými produkty pro zpevnění kontur obličeje. Ošetření je vhodné pro pleť, která ztrácí pružnost a pevnost. Ošetření působí na stimulaci dermálních fibroblastů k produkci kolagenu.

1650 Kč

  

Vie Collection disponuje těmi nejúčinnějšími kosmeceutickými ingrediencemi proti stárnutí pleti jako jsou: kyselina hyaluronová, kyselina glykolová, vitamín C, B5, E, EGF-Like peptid, Botox-Like peptid, Pro-Collagen peptidy, DC- peptid, Glabridin.

Více informací o používaných účinných látkách se dozvíte zde

 

 

Aby tato péče měla smysl, doporučíme Vám také produkty na domácí péči, které navážou na kosmetické ošetření.

Pro maximální efekt nestačí jen návštěva kosmetiky jednou za měsíc, ale je to především cílená péče každý den, kterou věnujete sami sobě.

VIE COLLECTION Vám poskytne cílenou péči pro Váš typ pleti, kterou Vám doporučíme a tím získáte větší a rychlejší účinek.

   

Kosmeticky salon Manelo 2

Aktuality

NOVINKY

reconforter-les-peaux-seches.jpg

OLIGOFORCE LUMINATION

Rozjasňující a obnovující ošetření

  

 Více

6CZ9100101.jpeg

PÉČE O NOHY   

Dopřejte svým nohám  péči

 

 Více

malibuc2.jpg

MALIBU C 

Hloubkové čištění vlasů, které odstraňuje nánosy minerálů a chemických přísad  

Více

Chcete se objednat?

   CHCETE SE OBJEDNAT?

  

  

  Zavolejte na číslo  +420 608 772 677 a zamluvte si volný termín.

 

                  Další kontakty pro objednání:                  

 Manikúra telefon.jpg +420 603 935 080  
Pedikúra telefon.jpg +420 778 017 393
Kadeřnictví telefon.jpg +420 737 460 223

 Kontaktujte nás