OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » kosmetická masáž obličeje a dekoltu

 

KOSMETICKÁ MASÁŽ OBLIČEJE A DEKOLTU

 

Pro pleť je také vedle domácí péče velmi důležitá pravidelná návštěva kosmetického salonu, kde náš vyškolený a zkušený personál provede podrobnou diagnostiku pleti, na jejímž základě provedeme účinné ošetření s použitím kosmetických produktů o vysoké koncentraci aktivních látek a nejnovější přístrojové technologie.

Velký důraz klademe na pravidelné kosmetické ošetření pleti v salonu nejméně jednou měsíčně. Je to důležité z hlediska přirozené obnovy kožních buněk, kde tento proces trvá přibližně 26-28 dní a je tedy nutné provést detoxikaci, hloubkové čištění pleti např. ultrazvukem a stimulovat buněčné procesy v pleti tak, aby byla pokožka schopná zachovat, vytvořit a udržet si hydrataci a látky důležité pro svoji obranyschopnost a výživu.

Pro klienty, kteří řeší např. akné, kuperózu, pigmentové skvrny, doporučujeme častější návštěvy. Stejně tak i klientům, kteří by rádi postoupili šokovou revitalizační nebo liftingovou kúru 2x do roka postoupit 4 – 6 ošetření v rozmezí 1x týdně 1 ošetření. Tento případ nastává, pokud chcete co nejrychleji vyřešit nějaký problém na pleti, jako jsou pigmentové skvrny, unavená pleť, vrásky a akné.

Také masáže obličeje není dobré podceňovat, protože spolu s kvalitními kosmetickými produkty vytvoří na naší pleti 100% očekávaný výsledek. Pravidelné prováděnou masáží dekoltu, krku a obličeje lze oddálit stárnutí pleti.

Kosmetická masáž má vliv:

  • oběhový systém – dochází k odplavování odpadních látek – pleť nebude působit unaveně
  • odstranění zrohovatělé vrstvy kůže – kožní buňky jsou vyživovány, pokožka se stává vláčnější, pevnější, pružnější    a zpomaluje se tvorba vrásek
  • uvolňovaní mazových a potních žláz, zlepšuje se látková výměna a upravuje tvorba tuku
  • uvolňování napětí svalů v obličeji, které jsou spojeny s kůží a proto ovlivňují náš vzhled

Můžeme říct narovinu, kosmetické ošetření bez masáže „ není to pravé „.

Kromě kosmetické masáže si můžete u nás dopřát také masáž lávovými kameny, liftingovou masáž – tzv. MANUÁLNÍ LIFTING OBLIČEJE.

 

        

           

 

 

 

  

   

Facebook

   

Googleplus

  

 

Ušetřete zde s vybranými platebními kartami od Raiffeisenbank!

premiumrbclub.cz