OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

KOSMETICKÁ MASÁŽ OBLIČEJE A DEKOLTU

 

   

Pro pleť je také vedle domácí péče velmi důležitá pravidelná návštěva kosmetického salonu, kde náš vyškolený a zkušený personál provede podrobnou diagnostiku pleti, na jejímž základě provedeme účinné ošetření s použitím kosmetických produktů o vysoké koncentraci aktivních látek a nejnovější přístrojové technologie. 

  

    

Pro pleť je také vedle domácí péče velmi důležitá pravidelná návštěva kosmetického salonu, kde náš vyškolený a zkušený personál provede podrobnou diagnostiku pleti, na jejímž základě provedeme účinné ošetření s použitím kosmetických produktů o vysoké koncentraci aktivních látek a nejnovější přístrojové technologie.

Velký důraz klademe na pravidelné kosmetické ošetření pleti v salonu nejméně jednou měsíčně. Je to důležité z hlediska přirozené obnovy kožních buněk, kde tento proces trvá přibližně 26-28 dní a je tedy nutné provést detoxikaci, hloubkové čištění pleti např. ultrazvukem a stimulovat buněčné procesy v pleti tak, aby byla pokožka schopná zachovat, vytvořit a udržet si hydrataci a látky důležité pro svoji obranyschopnost a výživu.

Pro klienty, kteří řeší např. akné, kuperózu, pigmentové skvrny, doporučujeme častější návštěvy. Stejně tak i klientům, kteří by rádi postoupili šokovou revitalizační nebo liftingovou kúru 2x do roka postoupit 4 – 6 ošetření v rozmezí 1x týdně 1 ošetření. Tento případ nastává, pokud chcete co nejrychleji vyřešit nějaký problém na pleti, jako jsou pigmentové skvrny, unavená pleť, vrásky a akné.

Také masáže obličeje není dobré podceňovat, protože spolu s kvalitními kosmetickými produkty vytvoří na naší pleti 100% očekávaný výsledek. Pravidelné prováděnou masáží dekoltu, krku a obličeje lze oddálit stárnutí pleti.

 

    Kosmetická masáž  Kosmetická masáž  Kosmetická masáž  Kosmetická masáž

 

Kosmetická masáž má vliv:

  • oběhový systém – dochází k odplavování odpadních látek – pleť nebude působit unaveně
  • odstranění zrohovatělé vrstvy kůže – kožní buňky jsou vyživovány, pokožka se stává vláčnější, pevnější, pružnější    a zpomaluje se tvorba vrásek
  • uvolňovaní mazových a potních žláz, zlepšuje se látková výměna a upravuje tvorba tuku
  • uvolňování napětí svalů v obličeji, které jsou spojeny s kůží a proto ovlivňují náš vzhled

Můžeme říct narovinu, kosmetické ošetření bez masáže „ není to pravé „.

Kromě kosmetické masáže si můžete u nás dopřát také masáž lávovými kameny, liftingovou masáž – tzv. MANUÁLNÍ LIFTING OBLIČEJE.

Novinky

NOVINKY

Phytomer

Ošetření PHYTOMER

Nová kosmetická značka v našem salonu.

 

Více

Dermahigh

DERMAHIGH

V rámci kosmetického ošetření nově používáme přístroj DERMAHIGH

Více

Kadeřnictví

PAUL MITCHELL

Další přírůstek v našem salonu je nová značka vlasové kosmetiky PAUL MITCHELL 

Více

Chcete se objednat?

CHCETE SE OBJEDNAT?

 

Klienti provozoven péče o tělo musí mít PCR nebo antigenní testy z odběrových míst (může být i od zaměstnavatele, pokud byl test udělán zdravotníkem). Antigenní test platí 72 hodin od odběru, PCR test 7 dní od odběru (samotest není povolen). Výjimku budou mít osoby 90 dní po prodělaném onemocnění Covid 19 nebo jsou 14 dní po očkování druhé dávky, musí se prokázat potvrzením.

 

  Zavolejte na číslo  +420 608 772 677 a zamluvte si volný termín.

 Další kontakty pro objednání:                  

Manikúra telefon.jpg +420 603 935 080
Pedikúra telefon.jpg +420 778 017 393
Kadeřnictví telefon.jpg +420 737 460 223

                                                                                         Kontaktujte nás