OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Další přírůstek v našem salonu je nová značka vlasové kosmetiky PAUL MITCHELL
 
 
Proč zrovna PAUL MITCHELL?
 
Paul Mitchell je kultovní značka z USA, která přesvědčuje prvotřídními produkty obsahujícími přírodní látky, přičemž nabízí ještě něco navíc: kadeřnickou exkluzivitu, sociální angažovanost, ochranu zvířat a životního prostředí.
 
Všechny jejich přípravky jsou vyrobené na přírodní bázi a obsahují účinné látky jako tea tree, divoký zázvor či marulový olej.
Jako první kosmetická firma se postavili proti testování na zvířatech a splňují nejpřísnější standardy etického spotřebitelství.
 
Paul Mitchell® má ve svém portfoliu kompletní řady pečujících a stylingových přípravků pro různé typy vlasů. Výrobky této značky využívají kadeřnická studia po celém světě, benefity této vlasové péče však můžete otestovat i vy v pohodlí domova.
 
Rozhodnete-li se pro Paul Mitchell®, získáte víc než jen kvalitní výrobek. Současně podporujete značku, pro kterou je sociální angažovanost srdeční záležitostí. 
 
" O značku PAUL MITCHELL jsem se zajímala už dlouhou dobu a to kvůli jejich prvotřídním produktům obsahující přírodní látky a přístupu ke kadeřnické profesi. Nemůžu ani opomenout jejich zodpovědný přístup k naší planetě a ochraně zvířat.
V době uzavření salonu, jsem měla čas poznat značku Paul Mitchell do hloubky a úplně jsem si ji zamilovala.Nemůžu se dočkat, až si ji vyzkoušíte i vy."
                                                                                                                                                                                          Vaše kadeřnice Ivona

Novinky

NOVINKY

Phytomer

Ošetření PHYTOMER

Nová kosmetická značka v našem salonu.

 

Více

Dermahigh

DERMAHIGH

V rámci kosmetického ošetření nově používáme přístroj DERMAHIGH

Více

Kadeřnictví

PAUL MITCHELL

Další přírůstek v našem salonu je nová značka vlasové kosmetiky PAUL MITCHELL 

Více

Chcete se objednat?

CHCETE SE OBJEDNAT?

 

Klienti provozoven péče o tělo musí mít PCR nebo antigenní testy z odběrových míst (může být i od zaměstnavatele, pokud byl test udělán zdravotníkem). Antigenní test platí 72 hodin od odběru, PCR test 7 dní od odběru (samotest není povolen). Výjimku budou mít osoby 90 dní po prodělaném onemocnění Covid 19 nebo jsou 14 dní po očkování druhé dávky, musí se prokázat potvrzením.

 

  Zavolejte na číslo  +420 608 772 677 a zamluvte si volný termín.

 Další kontakty pro objednání:                  

Manikúra telefon.jpg +420 603 935 080
Pedikúra telefon.jpg +420 778 017 393
Kadeřnictví telefon.jpg +420 737 460 223

                                                                                         Kontaktujte nás