OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Další přírůstek v našem salonu je nová značka vlasové kosmetiky PAUL MITCHELL
 
 
Proč zrovna PAUL MITCHELL?
 
Paul Mitchell je kultovní značka z USA, která přesvědčuje prvotřídními produkty obsahujícími přírodní látky, přičemž nabízí ještě něco navíc: kadeřnickou exkluzivitu, sociální angažovanost, ochranu zvířat a životního prostředí.
 
Všechny jejich přípravky jsou vyrobené na přírodní bázi a obsahují účinné látky jako tea tree, divoký zázvor či marulový olej.
Jako první kosmetická firma se postavili proti testování na zvířatech a splňují nejpřísnější standardy etického spotřebitelství.
 
Paul Mitchell® má ve svém portfoliu kompletní řady pečujících a stylingových přípravků pro různé typy vlasů. Výrobky této značky využívají kadeřnická studia po celém světě, benefity této vlasové péče však můžete otestovat i vy v pohodlí domova.
 
Rozhodnete-li se pro Paul Mitchell®, získáte víc než jen kvalitní výrobek. Současně podporujete značku, pro kterou je sociální angažovanost srdeční záležitostí. 
 
" O značku PAUL MITCHELL jsem se zajímala už dlouhou dobu a to kvůli jejich prvotřídním produktům obsahující přírodní látky a přístupu ke kadeřnické profesi. Nemůžu ani opomenout jejich zodpovědný přístup k naší planetě a ochraně zvířat.
V době uzavření salonu, jsem měla čas poznat značku Paul Mitchell do hloubky a úplně jsem si ji zamilovala.Nemůžu se dočkat, až si ji vyzkoušíte i vy."
                                                                                                                                                                                          Vaše kadeřnice Ivona

Novinky

NOVINKY

vánoční balíčky.jpg

VÁNOČNÍ BALÍČKY

Vánoční dárkové balíčky pro vaše blízké.

 

Více

Dermahigh

DERMAHIGH

V rámci kosmetického ošetření nově používáme přístroj DERMAHIGH

Více

Kadeřnictví

PAUL MITCHELL

Další přírůstek v našem salonu je nová značka vlasové kosmetiky PAUL MITCHELL 

Více

Chcete se objednat?

CHCETE SE OBJEDNAT?

  

Klienti provozoven péče o tělo musí mít 22.11. 2021 pro vstup do provozovny očkování, nebo potvrzení, že prodělali onemocnění covid -19 před méně než 180 dny. Negativním výsledkem RT-PCR testu se budou moci prokázat pouze předem specifikované skupiny, které mají výjimku: osoby mladší 18 let, osoby, které se nemohou ze zdravotních důvodů nechat očkovat, osoby, které jsou v procesu očkování (neuplynula doba 14 dnů od poslední dávky obdržené vakcíny).

   

  Zavolejte na číslo  +420 608 772 677 a zamluvte si volný termín.

 Další kontakty pro objednání:                  

Manikúra telefon.jpg +420 603 935 080                                                
Pedikúra telefon.jpg +420 778 017 393
Kadeřnictví telefon.jpg +420 737 460 223

                                                                                         Kontaktujte nás