Malibu C - HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ VLASŮ

 

Většina z nás si neuvědomuje, že právě díky vodě, kterou si myjeme vlasy může docházet k různým problémům, a to nejen s vlasy, ale i s vlasovou pokožkou. Tvrdá voda (a to v ČR opravdu je) obsahuje určité minerály a chemické přísady, které zapříčiňují nežádoucí reakce a nepříjemné stavy pokožky (blednutí barvy, zašlé blond odstíny, ztráta lesku, nežádoucí nazelenalé nebo našedlé odlesky apod.).

 

Malibu C potřebujeme k tomu, abychom zbavili vlasy a pokožku hlavy od nánosů nechtěných minerálů a chemických přísad Malibu C dokáže odstranit nánosy minerálů z tvrdé nebo naopak měkké vody a také vodou nerozpustné silikony z nekvalitní.

Po ošetření budou vlasy budou opět zdravé, lesklé a nezatížené. 

mane-advocates-malibu-c.jpg

 

OŠETŘENÍ MALIBU C: 

Malibu MAKEOVER® spolehlivě odstraňuje nánosy minerálů a chloru ve vlasovém vlákně. Významně pomáhá uzdravit i ty nejpoškozenější vlasy, výsledkem je jejich znatelně lepší kondice. Připraví vlasy pro úspěšné a předvídatelné barvení a další chemické procesy v salonu. Makeover okamžitě ošetřuje vlas, zlepšuje kvalitu vlasů, dodává přirozený lesk a obnovuje zdravou hydrataci! 

Dalším velice žádaným ošetřením je šetrné zesvětlení vlasů, a to za pomocí CPR WELLNESS® patentovaného ošetření, které díky koncentrovanému prášku odstraňuje až 3 výšky tónu oxidační barvy, a to bez odstranění přírodní barvy! Jedinečný komplex antioxidačních vitamínů pomáhá zachovat kvalitu vlasu. Malibu CPR ošetření neobsahuje zesvětlovací látky, sulfáty, lepek, parabeny, konzervanty, formaldehyd a parfemace.

Malibu C v roce 1985 přišel na trh jako průkopník s wellness přípravky, které jsou založeny na vědeckých výzkumech pomocí patentovaných technologií s ohledem na životní prostředí. Přípravky Malibu C nejsou testovány na zvířatech, neobsahují parabeny, sulfáty, konzervanty. Jsou ekologické, nezávadné k životnímu prostřední a 100% vegan z přírodně identických vitamínových krystalů a ingrediencí rostlinného původu.

Jejich wellness sáčky dokáží řešit i odmývaní  kosmetického pigmentu, i problémy s vlasovou pokožkou. Jsou určeny pro profesionální a také pro domácí péči o vlasy. Urban Alchemy narozdíl od Malibu C obsahuje kromě vitamínu C ještě výtažky z mořské řasy a mořské soli.

Ošetření je vhodné pro všechny druhy vlasů i vlasové pokožky.

 

906560_4.jpg 906560_5.jpg malibuc2.jpg

Kadeřnictví - ceník ošetření

Aktuality

NOVINKY

67412296_1066383636888185_5724883147175231488_n.jpg

FLORASKIN

Květinové ošetření z řady Fleur´s 

 

 Více

pedikúra

PÉČE O NOHY  

Dopřejte svým nohám nejen relaxaci,

ale i profesionální péči.

 Více

PaulMitchell_CleanBeauty_Cover.webp

SCALP THERAPY 

Nová řada vlasové péče

pro citlivou pokožku hlavy 

Více

Chcete se objednat?

   CHCETE SE OBJEDNAT?

  

  

  Zavolejte na číslo  +420 608 772 677 a zamluvte si volný termín.

 

                  Další kontakty pro objednání:                  

 Manikúra telefon.jpg +420 603 935 080  
Pedikúra telefon.jpg +420 778 017 393
Kadeřnictví telefon.jpg +420 737 460 223

         Kontaktujte nás