OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » PÉČE O TĚLO

TĚLOVÉ OŠETŘENÍ
HUBNUTÍ, ZPEVNĚNÍ, DETOXIKACE

Trápí vás kila na víc? Nevzhledná nebo bolestivá celulitida, povolená kůže, nezpevněná postava?

Odborný personál Vám po osobní konzultaci vybere nejvhodnější program tak, aby odpovídal Vašim potřebám. 

Jak to všechno funguje?

Poté co je Vám zvolen jeden z programu pro hubnutí, zpevnění, detoxikace nebo ošetření celulitidy, čekají na Vás v každé návštěvě 2 tělová ošetření. Tělová ošetření jsou zvolena dle programu.

Pro optimální výsledky doporučujeme 3 měsíční program s návštěvností 2 x týdně.

                   

Masáž na formování postavy a proti celulitidě

Masáž na formování postavy a proti celulitidě a  je jednou z nejžádanějších odborných masáží. Tato masáž kombinuje speciální ruční tlakovou masáž a ozónový zábal. Masáží a ozónem se uvolní tukové buňky, zlepší se podkožní metabolismus, krevní oběh a zrychlí se odtok toxických látek z těla.

Pressoterapie - přístrojová lymfodrenáž

Lymfodrenáž je procedura, která má za úkol lymfatický systém vrátit do kondice a zvýšit jeho výkonnost. Má posilující účinky pro hubnutí a boj s celulitidou. Lymfodrenáž je určena pro léčbu lymfedému a otoků, kromě toho je však vhodná pro všechny, kteří si chtějí odpočinout a zároveň něco udělat pro své tělo.

Termolipolýza

V průběhu ošetření termolipolýzou se využívá tepelný efekt, který vytváří infračervené záření. Vzhledem k velké hloubce pronikání infračerveného záření, dochází k odstranění značného množství tělesného tuku a zlepšení stavu pokožky. Je ideální pro odstranění řady neduhů a zlepšuje celkový zdravotní stav. 

Endomasáž

Endomasáž, jinými slovy vakuová podtlaková masáž, je neinvazivní ošetření, které omlazuje tělo a zlepšuje stav pokožky a je 10-krát účinější než klasická masáž.Vytvořený podtlak pracuje s hlubokými vrstvami měkkých tkání a tím zrychluje procesy metabolizmu, zpevňuje a vypíná pokožku, okysličuje tkáně a zlepšuje krevní oběh.Ošetření výrazně urychluje spalování tuků a modelaci problematických partií.

Elektrostimulace

Elektrická stimulace je ošetření při kterém pomocí nízkofrekvenční elektřiny dochází k stimulaci svalu podobné té, která se vyskytuje v průběhu cvičení. Elektrostimulace je použití elektrického proudu, který stimuluje elektrický impuls a ten je poslán do nervového systému svalu a tím dochází ke kontrakci. Tato stimulace se provádí za použití elektrod, které jsou umístěny na svaly.

Radiofrekvence - tělová

Radiofrekvence je neinvazivní metoda, která velmi rychle a účinně vyhlazuje a vypíná pokožku. Kromě odstranění přebytečného tuku pomáhá vyhladit celulitidu a zvyšuje produkci kolagenu. Radiofrekvence zlepšuje pevnost pokožky těla, tak i obličeje. Jedná se o nebolestivou, bezpečnou a vysoce účinnou metodu k vymodelování postavy a odstranění celulitidy.

Body Slim - zeštíhlení, detoxikace

Intenzivní zeštíhlující ošetření, které zvyšuje efekt hubnutí za pomocí vysoké teploty. Ošetření je určen pro léčbu obezity a pro zákazníky, kteří chtějí ztratit více než 7 kg.

 

 

 

  

 

Facebook

   

Googleplus

  

 

Ušetřete zde s vybranými platebními kartami od Raiffeisenbank!

premiumrbclub.cz