OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » PÉČE O TĚLO

TĚLOVÉ OŠETŘENÍ
HUBNUTÍ, ZPEVNĚNÍ, DETOXIKACE

 

Trápí vás kila na víc? Nevzhledná nebo bolestivá celulitida, povolená kůže, nezpevněná postava?
Odborný personál Vám po osobní konzultaci vybere nejvhodnější program tak, aby odpovídal Vašim potřebám. 

Masáž na formování postavy a proti celulitidě

Masáž na formování postavy a proti celulitidě a je jednou z nejžádanějších odborných masáží. Tato masáž kombinuje speciální ruční tlakovou masáž a ozónový zábal. Masáží a ozónem se uvolní tukové buňky, zlepší se podkožní metabolismus, krevní oběh a zrychlí se odtok toxických látek z těla.

Pressoterapie - přístrojová lymfodrenáž

Lymfodrenáž je procedura, která má za úkol lymfatický systém vrátit do kondice a zvýšit jeho výkonnost. Má posilující účinky pro hubnutí a boj s celulitidou. Lymfodrenáž je určena pro léčbu lymfedému a otoků, kromě toho je však vhodná pro všechny, kteří si chtějí odpočinout a zároveň něco udělat pro své tělo.

Termolipolýza

Patří k nejmodernějším metodám kosmetické péče. Má mimořádně silné pozitivní účinky na organismus a metabolismus tuků.

Endomasáž

Endomasáž, jinými slovy vakuová podtlaková masáž, je neinvazivní ošetření, které zlepšuje stav pokožky a je 10-krát účinnější než klasická masáž. Vytvořený podtlak pracuje s hlubokými vrstvami měkkých tkání a tím zrychluje procesy metabolismu, zpevňuje a vypíná pokožku, okysličuje tkáně a zlepšuje krevní oběh. Ošetření výrazně urychluje spalování tuků a modelaci problematických partií.

Radiofrekvence - tělová

Radiofrekvence je neinvazivní metoda, která velmi rychle a účinně vyhlazuje a vypíná pokožku. Kromě odstranění přebytečného tuku pomáhá vyhladit celulitidu a zvyšuje produkci kolagenu. Radiofrekvence zlepšuje pevnost pokožky těla, tak i obličeje. Jedná se o nebolestivou, bezpečnou a vysoce účinnou metodu k vymodelování postavy a odstranění celulitidy.

Body Slim - zeštíhlení, detoxikace

intenzivní zeštíhlující ošetření, které zvyšuje efekt hubnutí za pomocí kombinace vysoké teploty a intenzivní masáže na formování postavy. 

 

 

 

 

 

 

Facebook

   

Googleplus

  

 

Ušetřete zde s vybranými platebními kartami od Raiffeisenbank!

premiumrbclub.cz