O PHYTOMERU

Dlouho plánovaná změna kosmetické značky pro kosmetická ošetření je tady. Po opravdu dlouhém rozhodovaní a zkoušení různých kosmetických značek mě na první "pohled" přesvědčil právě Phytomer.

  

Proč právě PHYTOMER?

Phytomer je špičková profesionální mořská kosmetika z Francie a vyvíjí inovativní produkty, které dosahují rekordní účinnosti. Společnost Phytomer má za sebou téměř 50 letou historii ve svém oboru.

Jejich výzkumní pracovníci jako první na světě kultivují v laboratořích moře a jeho organizmy za účelem zvýšení pozitivního účinku moře na pokožku.  Vytvářejí tak ty nejčistší a nejúčinnější aktivní mořské látky. Každý den transformujeme moře do produktů ošetřujících pokožku.

Je to proto, že moře je životně důležitou a nejbohatší součástí neuvěřitelné biologické rozmanitosti a rovněž je blízce spřízněno s našimi buňkami: obsahuje vše podstatné pro krásu a zdraví naší pokožky. Vyrábíme z něj produkty a ošetření s vynikající účinností.  

 

O Phytomeru

Aktivity společnosti PHYTOMER jsou hluboce zakořeněny v Bretani.

80% našich účinných látek pochází z Bretaně, regionu na západním pobřeží Francie. Aktivní složky jsou vyvíjeny v úzké spolupráci se sítí místních partnerů, mezi něž patří pěstitelé, začínající podniky a výzkumní pracovníci, kteří nám pomáhají zajistit udržitelné a odpovědné postupy sklizně. Naše suroviny jsme schopni zajistit lokálně díky výjimečné biologické rozmanitosti regionu Bretaně. Pobřeží Bretaně čítá 2 700 km a může se pochlubit širokou škálou geografických půdorysů a podnebí, což z něj činí evropský region s největší koncentrací mořské biodiverzity.

Úcta k moři se zrcadlí ve všech činnostech.

Nejkřehčí řasy ohrožené vyhynutím, které jsou používány, se kultivují v laboratořích Phytomeru, aby mohli optimalizovat jejich prospěšné kosmetické vlastnosti, aniž bychom je vytěžili z jejich přirozeného prostředí. Příkladem je Jania, červená řasa, která je výjimečně bohatá na vápník. Pěstujeme se ve fotobioreaktorech s použitím unikátního procesu, na kterém tým vědců strávil pět let.

Řasy, které jsou používány, se pěstují v chráněné otevřené mořské zóně, která zaručuje jak kvalitu surovin, tak ochranu mořských zdrojů. Tak je tomu v případě Weaving Algae, hnědé řasy, která podporuje zadržování hydratace hluboko v kůži a zabraňuje ztrátě vody.

O Phytomeru

PHYTOMER je šetrná, ale hlavně účinná kosmetika, které není lhostejné naše budoucí životní prostředí a o tom svědčí i znovu získání certifikace ECOVADIS GOLD.

Toto ocenění svědčí o dokonalosti sociálních a environmentálních postupů. Status GOLD řadí PHYTOMER mezi top 5% společností certifikovaných ECOVADIS, ve všech sektorech dohromady. 

O Phytomeru

 

 

Věřím, že z nových ošetření budete nadšení a při každém ošetření si vychutnáte "kousek moře".

   

     O Phytomeru   O Phytomeru   O Phytomeru   O Phytomeru

 

Kosmetické ošetření Phytomer + Ceník ošetření

Aktuality

NOVINKY

reconforter-les-peaux-seches.jpg

OLIGOFORCE LUMINATION

Rozjasňující a obnovující ošetření

  

 Více

6CZ9100101.jpeg

PÉČE O NOHY   

Dopřejte svým nohám  péči

 

 Více

malibuc2.jpg

MALIBU C 

Hloubkové čištění vlasů, které odstraňuje nánosy minerálů a chemických přísad  

Více

Chcete se objednat?

   CHCETE SE OBJEDNAT?

  

  

  Zavolejte na číslo  +420 608 772 677 a zamluvte si volný termín.

 

                  Další kontakty pro objednání:                  

 Manikúra telefon.jpg +420 603 935 080  
Pedikúra telefon.jpg +420 778 017 393
Kadeřnictví telefon.jpg +420 737 460 223

 Kontaktujte nás