OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

O PHYTOMERU

Dlouho plánovaná změna kosmetické značky pro kosmetická ošetření je tady. Po opravdu dlouhém rozhodovaní a zkoušení různých kosmetických značek mě na první "pohled" přesvědčil právě Phytomer.

  

Proč právě PHYTOMER?

Phytomer je špičková profesionální mořská kosmetika z Francie a vyvíjí inovativní produkty, které dosahují rekordní účinnosti. Společnost Phytomer má za sebou téměř 50 letou historii ve svém oboru.

Jejich výzkumní pracovníci jako první na světě kultivují v laboratořích moře a jeho organizmy za účelem zvýšení pozitivního účinku moře na pokožku.  Vytvářejí tak ty nejčistší a nejúčinnější aktivní mořské látky. Každý den transformujeme moře do produktů ošetřujících pokožku.

Je to proto, že moře je životně důležitou a nejbohatší součástí neuvěřitelné biologické rozmanitosti a rovněž je blízce spřízněno s našimi buňkami: obsahuje vše podstatné pro krásu a zdraví naší pokožky. Vyrábíme z něj produkty a ošetření s vynikající účinností.  

 

O Phytomeru

Aktivity společnosti PHYTOMER jsou hluboce zakořeněny v Bretani.

80% našich účinných látek pochází z Bretaně, regionu na západním pobřeží Francie. Aktivní složky jsou vyvíjeny v úzké spolupráci se sítí místních partnerů, mezi něž patří pěstitelé, začínající podniky a výzkumní pracovníci, kteří nám pomáhají zajistit udržitelné a odpovědné postupy sklizně. Naše suroviny jsme schopni zajistit lokálně díky výjimečné biologické rozmanitosti regionu Bretaně. Pobřeží Bretaně čítá 2 700 km a může se pochlubit širokou škálou geografických půdorysů a podnebí, což z něj činí evropský region s největší koncentrací mořské biodiverzity.

Úcta k moři se zrcadlí ve všech činnostech.

Nejkřehčí řasy ohrožené vyhynutím, které jsou používány, se kultivují v laboratořích Phytomeru, aby mohli optimalizovat jejich prospěšné kosmetické vlastnosti, aniž bychom je vytěžili z jejich přirozeného prostředí. Příkladem je Jania, červená řasa, která je výjimečně bohatá na vápník. Pěstujeme se ve fotobioreaktorech s použitím unikátního procesu, na kterém tým vědců strávil pět let.

Řasy, které jsou používány, se pěstují v chráněné otevřené mořské zóně, která zaručuje jak kvalitu surovin, tak ochranu mořských zdrojů. Tak je tomu v případě Weaving Algae, hnědé řasy, která podporuje zadržování hydratace hluboko v kůži a zabraňuje ztrátě vody.

O Phytomeru

PHYTOMER je šetrná, ale hlavně účinná kosmetika, které není lhostejné naše budoucí životní prostředí a o tom svědčí i znovu získání certifikace ECOVADIS GOLD.

Toto ocenění svědčí o dokonalosti sociálních a environmentálních postupů. Status GOLD řadí PHYTOMER mezi top 5% společností certifikovaných ECOVADIS, ve všech sektorech dohromady. 

O Phytomeru

 

 

Věřím, že z nových ošetření budete nadšení a při každém ošetření si vychutnáte "kousek moře".

   

     O Phytomeru   O Phytomeru   O Phytomeru   O Phytomeru

 

Kosmetické ošetření Phytomer + Ceník ošetření

Novinky

NOVINKY

Phytomer

Ošetření PHYTOMER

Nová kosmetická značka v našem salonu.

 

Více

Dermahigh

DERMAHIGH

V rámci kosmetického ošetření nově používáme přístroj DERMAHIGH

Více

Kadeřnictví

PAUL MITCHELL

Další přírůstek v našem salonu je nová značka vlasové kosmetiky PAUL MITCHELL 

Více

Chcete se objednat?

CHCETE SE OBJEDNAT?

 

Klienti provozoven péče o tělo musí mít PCR nebo antigenní testy z odběrových míst (může být i od zaměstnavatele, pokud byl test udělán zdravotníkem). Antigenní test platí 72 hodin od odběru, PCR test 7 dní od odběru (samotest není povolen). Výjimku budou mít osoby 90 dní po prodělaném onemocnění Covid 19 nebo jsou 14 dní po očkování druhé dávky, musí se prokázat potvrzením.

 

  Zavolejte na číslo  +420 608 772 677 a zamluvte si volný termín.

 Další kontakty pro objednání:                  

Manikúra telefon.jpg +420 603 935 080
Pedikúra telefon.jpg +420 778 017 393
Kadeřnictví telefon.jpg +420 737 460 223

                                                                                         Kontaktujte nás