OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » KOSMETIKA

KOSMETIKA    

 

Při kosmetickém ošetření pleti bude Vaše pokožka hýčkána přírodní profesionální kosmetikou Alissa Beauté a Diego dalla palma, které se vyznačují svým vysokým specifickým účinkem, vyváženou recepturou a unikátním složením aktivních příměsí přírodních látek.

Kosmetické řady se orientují na řešení konkrétních a právě Vašich požadavků pleti.

V našem kosmetickém salonu Vám kosmetička doporučí ošetření na míru, po odborném zhodnocení Vaší pleti zvolí kúru dle potřeb pleti. 

 

Po ošetření si můžete zakoupit profesionální kosmetiku na domácí péči.

Kosmetické ošetření

Při kosmetickém ošetření pleti bude Vaše pokožka hýčkána přírodní profesionální kosmetikou Alissa Beauté a Diego dalla palma, které se vyznačují svým vysokým specifickým účinkem, vyváženou recepturou a unikátním složením aktivních příměsí přírodních látek. V našem kosmetickém salonu Vám kosmetička doporučí ošetření na míru, po odborném zhodnocení Vaší pleti zvolí kúru dle potřeb pleti. 

Ultrazvukový peeling

Manuální lifting je nová revoluční metoda, kterou dokážeme bez pomoci skalpelu výrazně omladit obličej. Již po prvním ošetření jsou vrásky vyhlazenější, pleť je napnutá a zregenerovaná. Vaše pleť se po ošetření doslova rozzáří novou vitalitou.

Úprava a barvení obočí a řas

V kosmetické péči o obličej je velice významná úprava obočí. Při úpravě obočí je přirozenost hlavní zásadou. Jeho tvarem lze ovlivnit celý obličej a tak i jeho výraz. Doporučíme Vám správný tvar obočí, co Vám bude slušet a podtrhne přirozenou krásu Vašeho obličeje.

Epilace Lycon

Unikátní vosky LYCON efektivně odstraňují chloupky již od 1 mm a vždy dosáhnou výsledku celkově hladké pokožky. Celý systém je nastaven tak, aby ošetření bylo efektivní a bezbolestné, nezpůsobuje podráždění ani zarudnutí. 

Radiofrekvence - omlazení pleti

Ošetření pomocí radiofrekvence (RF) je jedním z nejlepších způsobů neinvazivního omlazení pleti. Pomocí radiofrekvence lze dosáhnout stejného efektu, který nám dávají nepříjemné a bolestivé procedury v estetické medicíně. Ne bez důvodu se často nazývá "facelift bez skalpelu".

Manuální lifting obličeje

Manuální lifting je nová revoluční metoda, kterou dokážeme bez pomocí skalpelu výrazně omladit obličej. Již po prvním ošetření jsou vrásky vyhlazenější, pleť je napnutá a zregenerovaná. Vaše pleť se po ošetření doslova rozzáří novou vitalitou.

 

 

 

 

 

Facebook

   

Googleplus

  

 

Ušetřete zde s vybranými platebními kartami od Raiffeisenbank!

premiumrbclub.cz